Hledám sponzora

Zdroj: Pixabay.com

Nejen zlatokopky, nýbrž i běžné ženy a dívky chtějí být finančně zaopatřené. Druhým rozměrem je necítit se jako call girl, která přijede na zavolání poskytnout službu.

Vyvážení partnerského vztahu a finanční jistoty. Na tuto potřebu reagují webové stránky typu Hledám sponzora. V Česku i ve světě jich funguje celá řada. Jejich hlavním cílem je propojit fiskálně laděné ženy s muži, sponzory, kteří chtějí dlouhodobější známost, než hodinové potěšení se společnicí.

Nabídky mužů vychází z poptávky žen. Statisícové měsíční palmáre možné jsou, ale je to pomyslná špička ledovce. Běžnější bývá „kapesné“ v nižších desítkách tisíc korun.

Zpoplatněný sex?

Oproti profesionálkám poskytující fyzické potěšení jsou hledačky sponzorů méně promiskuitní a zaměřené na delší vztah. Každodenní hledání nového platícího zákazníka je unavující a nejisté. Reputačně se dotyčná dostává na tenkou hranici. Mnohem snazší je najít si sugar daddyho, který přispěje na placení složenek. Na oplátku s ním dotyčná stráví předem vymezený čas.

Měsíční gáže a dárečky

Kromě měsíční gáže na pravidelné bázi se dotyčná žena může těšit i další nefinanční přízni, jako je cestování, dárečky, večeře a wellness pobyty. Muži za své protějšky v těchto situacích rádi platí. Touto optikou není 30 tisíc jako třeba 50, kdy si dotyčná musí vše navíc hradit sama.

S nižším měsíčním příjmem mnohdy dotyčná získá vyšší užitek. Bude-li chytrá, nechá svého milého, ať ji rozmazluje dárky typu oblečení, doplňky a kosmetika, které rovněž zaplatí. Rozšířenou nadstavbou je bydlení v bytě dotyčného, který si k ní odskakuje od manželky a denních povinností. Případně bezplatné používání auta, kdy veškeré náklady na provoz jdou za sponzorem.

Fiskálně založené ženy musí počítat s tím, že v Česku není příliš mužů s hrubou měsíční mzdou nad sto tisíc korun. Osob s touto částkou jsou podle údajů Českého statistického úřadu necelá dvě procenta.

Nabídky do deseti tisíc nebrat

Deset tisíc korun jako měsíční renta připomíná spíše placený eskort, než snaha o plnohodnotný vztah. Současná česká cenová mapa společnic je nastavená na zhruba dvou tisících korun za hodinu rozkoše.

Pro dotyčnou ženu je vhodnější se nízkým nabídkám vyhnout. Případně odmítnout poskytnutí exkluzivity. Exkluzivita spočívá v jedinečnosti. Dotyčná je pouze pro konkrétního muže a nemá žádnou další podobně laděnou známost.

Autor: Eva Nachtmannová

Eva se zabývá oblastí sociálních dávek a sociálního systému. Vystudovala sociální práce na Univerzitě Karlově. V mládí pobývala na studijních stážích ve Švédsku, Dánsku a Francii. Ráda hraje na housle a odpočívá aktivně při procházkách. V lesích nachází často inspiraci. Jejím největším aktuálním projektem je rekonstrukce chalupy. E-mail: nachtmannova@2fp.cz