Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Sedmého května to nějak nevyšlo...

Plánovaný start digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP se neplánovaně posouvá. Důvodem jsou nečekané komplikace, které nepříjemně zamíchaly s původně naplánovaným datem vydání.

Nastalé překážky vyplývají především z neexistence zkušenosti s digitálním publikováním. Na základě chyby učiněné před několika týdny samotným šéfredaktorem a vydavatelem v jedné osobě došlo ke zpoždění při schvalování titulu společností Apple. Tato maličkost zpozdí vypublikování do Appstore nejméně o týden.

Publikaci do druhé platformy Google Play jsme raději odložili na nový týden. O víkendu provedeme finální úpravy a začátkem příštího týdne dojde k vydání květnového čísla magazínu 2FP. Čtenářům se tímto omlouváme za vzniklé komplikace a časovou prodlevu, kterou jsme nezamýšleli, sdělil Josef Janda, šéfredaktor a vydavatel digitálního magazínu 2FP.

Titulka květnového čísla 2FP

Jako slabou náplast nabízíme ukázku titulky květnového čísla digitálního magazínu 2FP
Obálka květnového čísla 2FP