Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Získejte 2FP Bonus pro sebe a své kolegy!

Necelá polovina článků jsou v květnovém a červnovém čísle zpoplatněny. Cena za jejich zpřístupnění je nastavena na částku 1,99 eur (zhruba 54 korun). Platbu je možné provést prostřednictvím platební karty přímo v prostoru Appstore anebo Google Play. Nabízíme ještě druhou možnost, která je odměněna dvojitým bonusem.

Bonus č. 1:Garance záváděcí ceny

Prvním bonusem je garance zaváděcí ceny v jednotném formátu 54,50 Kč (pod touto cenou je možné si koupit číslo na Google Play). Na Apple se cena odvíjí od kurzu euro/koruna a v závislosti na podmínkách platformy Apple se cena musí vyjadřovat v eurech, proto oněch 1,99 euro. Toto cenové sjednocení je spíše taková znouzectnost. Rádi bychom drželi pro obě platformy jednotnou cenu, avšak to není z jistých důvodů možné.

Bonus č. 2: Zpřístupnění obsahu pro pět osob

Druhým bonusem je časově omezené zpřístupnění aktuálního čísla 2FP až pro pět vašich kolegů, spolupracovníků nebo třeba přátel. Ti si mohou magazín 2FP přečíst na svých tabletech nebo chytrých telefonech. Funguje to tak, že od data vydání až do konce daného měsíce, ve kterém číslo vyšlo, získají vaši kolegové plný přístup.

Uvedeme si vše na příkladu. Červnové číslo vyšlo 4. 6. 2015. Využití bonusu znamená, že až do 30. 6. 2015 získají vaši kolegové plný přístup do daného čísla. Jestliže si koupíte číslo již 4. 6., mají vaši kolegové na prohlédnutí takřka celý měsíc. Pakliže si vydání koupíte například až 20. června, mohou vaši kolegové a kolegyně bezplatně procházet číslo pouze deset dnů.

2FP Bonus vždy platí na aktuální číslo, nikdy ne na již vydané.

Zde naleznete formulář pro využití 2FP Bonusu

Jak to funguje?

Princip je jednoduchý. Na webové stránce http://2fp.cz/bonus uveďte váš e-mail a do dalších políček zadejte e-mailové adresy osob, kterým chcete na časově omezenou dobu zpřístupnit aktuální číslo 2FP.

Na bankovní účet 2500768445 / 2010 zašlete platbu ve výši 54,50 Kč. Jakmile přijmeme platbu, zpřístupníme vám celé vydání. Totéž provedeme i pro uvedené e-maily. Zatímco vy máte vydání na časově neomezenou dobu, vašich až pět kolegů získá dočasné zpřístupnění aktuálního čísla 2FP.