Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Tři důvody proč číst 2FP

Tři důvody, proč být čtenářem digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Představíme vám tři důvody, proč číst digitální magazín 2FP.

Chceme, abyste byli úspěšní

Redakční přístup odvíjíme od prostého faktu, že finanční poradci pracují nejčastěji jako osoby samostatně výdělečně činné. Jedno zda podnikají samostatně, nebo spolupracují s finančně poradenskými společnostmi anebo jde o reprezentanty pojišťoven či hypoteční makléře. Naším čtenářem je podnikatel, který na trhu buduje svou značku, své jméno. Chceme vám pomoci, abyste byli dlouhodobě úspěšní.

Průvodce profesním světem

Finance jsou vysoce konkurenčním a komplexním prostředím. Abyste byli dlouhodobě úspěšní, je vhodné se spolehnout na erudovaného partnera, který vám zajistí dostatek kvalitních informací a podnětů. Naším cílem je, abyste měli po přečtení každého čísla pocit, že se vám předplatné vyplácí a informace v něm obsažené můžete využít pro vaši podnikatelskou činnost.

Partnerství a dobrý obsah

Abychom mohli dělat naši práci co nejlépe, chceme od vás předplatné našeho časopisu. Předplaťte si časopis pro finanční poradce a řekněte o nás vašim kolegům a spolupracovníkům. Na oplátku od nás dostatenete kvalitní obsah. Vzájemné partnerství bude prospěšné pro obě strany.

Tags: