Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Sólo dotazy pro finanční poradce

Pro rozšíření obsahu jsme přistoupili k nové metodě, která z vás udělá mediální hvězdu. Za odpověď získáte jako odměnu bezplatný přístup do čísla, ve kterém bude vaše citace použita.

V redakci digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP jsme přikročili k poměrně nové a zatím nepříliš vyzkoušené metodě. Ta spočívá v náhodném oslovení finančních poradců napříč tuzemským poradenským spektrem a položení jedné otázky, na kterou se dá snadno odpovědět.

Od této nové praktiky si slibujeme rozšíření obsahu více směrem do každodenní poradenské praxe. Zajímá nás s čím se potýkáte a jak řešíte různé nástrahy. Nečekejte žádné záludnosti. Pakliže se vám otázka nelíbí, jednoduše na ní neodpovídejte. My vám nebudeme připomínat, že se blíží uzávěrka pro odpověď. Zkrátka vám dáme možnost se vyjádřit a záleží jen na vás, jestli ji využijete.

Jak to funguje?

Pro každý níže uvedený materiál obesíláme hromadnou poštou skupinu zhruba šesti až 12 finančních poradců a poradkyň. Předpokládáme, že ne každý dotázaný se bude chtít vyjadřovat. Proto je onen soubor potenciálních respondentů větší. Kdyby se přesto stalo, že nám všichni dotázaní pošlou odpověď, dokážeme je elegantně zpracovat, buďto do daného materiálu anebo formou ankety.

Kde se moje odpověď objeví?

Vaše odpověď se objeví v digitálním magazínu pro finanční poradce 2FP, který si můžete stáhnout do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu. Vaše odpovědi považujeme za cenné a řadíme je primárně do článků, které jsou zpoplatněné. Tímto krokem značně minimalizujeme situaci, kdy se k nim dostanou i nepovolané osoby, které nejsou finančními poradci.

Odměnou pro vás je kromě možnosti být mediální hvězdou, i časově neomezený bezplatný přístup do čísla, ve kterém použijeme vaši citaci, parafrázi nebo příspěvek.

V každém e-mailu je uvedeno v jakém čísle článek vyjde a do kdy je vhodné poslat odpověď. Pro vaše vyjádření vám dáme nejméně tři pracovní dny. E-maily většinou začínají notickou „...do červnového čísla digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP připravuji článek s pracovním názvem...“

Tiskoví mluvčí jsou skvělí, ale...

Standardní postup kladení dotazů je přes tiskového mluvčího. Tiskoví mluvčí jsou skvělí, přesto bychom rádi měli ještě hutnější a vydatnější obsah. Proto jsme přikročili k výše popsané (možná revoluční) novince.

Uvidíme časem, jak tuto naši novinku přijmete. Za vaši přízeň děkuje redakce magazínu 2FP.