Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

2FP Semináře

Průběžné vzdělávání a rozšiřování profesní odbornosti. To jsou dvě důležité věci na cestě za budováním dlouhodobě úspěšné finančně poradenské praxe.

Další informace o 2FP Seminářích vám pošleme na vámi zadaný e-mail

Nabízíme vám podporu formou přesně zaměřených seminářů a školení, které podpoří vaši konkurenceschopnost a zvýší úspěšnost. Budoucnost finančního poradenství spočívá v celé řadě proměnných. Umět se flexibilně přizpůsobovat potřebám klientů na rychle měnícím se trhu je nezbytností.

Dramaturgii seminářů aktuálně připravujeme. Předběžný termín zahájení prvních seminářů je podzim 2015.

Co jsou 2FP Semináře

Jde o tématické akce se zaměřením na marketing, řízení týmů, vytěžování klientského kmene či hledání synergií. Přednášející mají odpovídající praxi v dané oblasti. Vy jako účastníci seminářů máte možnost klást relevantní dotazy přímo přednášejícím, případně konzultovat „mezi čtyřma očima“.

Semináře jsou určeny pro nejvýše 40 osob, základní cena kurzu se pohybuje v rozmezí 2 až 3 tisíc korun (předplatitelé získají slevu). Délka trvání je šest hodin s pěti bloky. Během semináře jsou dvě delší přestávky na kávu a občerstvení. Krátké pauzy mezi jednotlivými bloky jsou samozřejmostí. Jako místo setkání slouží privátní hotelové salónky v centru Prahy.

Bonusem navíc je profesní propojení osob a sdílení informací a znalostí s ostatními účastníky.

Sdělte nám vaši e-mailovou adresu a my vás budeme průběžně informovat o připravovaných seminářích.