2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Propagace

Poradíme vám, jak nás propagovat a co za to získáte.

Tři důvody proč číst 2FP

Tři důvody, proč být čtenářem digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Představíme vám tři důvody, proč číst digitální magazín 2FP.

Tags:

Proč 2FP?

Za nezvyklou zkratkou 2FP se skrývá B2B časopis pro finanční poradce. V předchozí větě je klíč k pochopení názvu. Písmena FP mohou znamenat finanční poradce, finanční poradenství anebo třeba finanční profesionálové. Tuto zkratku nechceme blíže rozepisovat. Dvojka na začátku uvozuje segment business to business, označovaný jako B2B.

Tags:

Vznikl nový magazín 2FP – šiřte prosím dál

Řekněte o nás vašim kolegům a zvyšte dosah informace, že finanční poradci mají k dispozici bezplatný digitální magazín 2FP. Nejlepší propagace je v této fázi klasická šeptanda, kdy o novém magazínu 2FP řeknete svým kolegům a přátelům. Klidně třeba večer u piva nebo na školení jako malou perličku.

Tags:

Přihlásit se k odběru RSS - Propagace