Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Proč 2FP?

Za nezvyklou zkratkou 2FP se skrývá B2B časopis pro finanční poradce. V předchozí větě je klíč k pochopení názvu. Písmena FP mohou znamenat finanční poradce, finanční poradenství anebo třeba finanční profesionálové. Tuto zkratku nechceme blíže rozepisovat. Dvojka na začátku uvozuje segment business to business, označovaný jako B2B. Ten znamená, že představovaná řešení cílí na komerční využití, kdy koncovým klientem není spotřebitel (třeba ten, který si vezme hypotéku), nýbrž finanční poradce.

Tags: