Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

2FP Předplatné

Předplatné magazínu 2FP
Pro objednání ročního předplatného digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP vyplňte prosím přiložený formulář. Na jeho konci naleznete číslo bankovního účtu, kam prosím zašlete předplatné 990 Kč. Po vyplnění objednávky předplatného vám nejpozději do dvou pracovních dnů pošleme informaci k úhradě. Jakmile bude platba připsaná na náš bankovní účet, zařadíme vás do seznamu předplatitelů a zároveň vám o tomto kroku pošleme avízo.
E-mail je v celém objednávkovém procesu nejdůležitější položkou. Právě na váš e-mail vám pošleme informace o platbě a přidání do adresáře předplatitelů. Zároveň vám na něj budeme zasílat avízo o vydání nového čísla 2FP.
Odeslání platby na účet 2500768445/2010
Platbu ve výši 990 korun odešlete na bankovní účet 2500768445 / 2010 . Jako variabilní symbol uveďte buďto vaše IČ (které však musíte uvést do objednávky) anebo e-mail napsaný do poznámky pro příjemce platby. Bez jednoho z těchto dvou idenfikátorů nedokážeme správně přiřadit platbu k objednateli.
Obchodní podmínky
Odesláním objednávky předplatného dáváte najevo, že jste se seznámili s obchodními podmínkami uveřejněnými na adrese http://2fp.cz/obchodni-podminky