Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Vznikl nový magazín 2FP – šiřte prosím dál

Řekněte o nás vašim kolegům a zvyšte dosah informace, že finanční poradci mají k dispozici bezplatný digitální magazín 2FP. Nejlepší propagace je v této fázi klasická šeptanda, kdy o novém magazínu 2FP řeknete svým kolegům a přátelům. Klidně třeba večer u piva nebo na školení jako malou perličku.

Abychom vám propagaci usnadnili, můžete nám „lajknout“ profil na Facebooku, Google Plus anebo se k nám přidat na Twitteru.

Odkaz pro Facebook: https://www.facebook.com/pages/2FP/449833748499917
Odkaz pro Google Plus: https://plus.google.com/u/0/b/111786127042189379571/11178612704218937957...
Odkaz pro Twitter

Nejste-li na těchto sítích, svěřte nám váš e-mail, na který vám pošleme avízo o tom, že vychází nové číslo 2FP. Jako bonus (budete-li chtít) vám budeme každý týden zasílat newsletter.

Odkaz na avízo: Odebírejte avízo na nové číslo 2FP

Dlouhodobé vydávání 2FP

Pro vznik nového média je důležité získat dostatečný počet čtenářů a čtenářek. Digitální magazín 2FP je připravován pro finanční poradce. Stejně jako každé médium má určité přesahy a informace v něm zveřejňované jsou vhodné pro každého, kdo se o problematiku finančního poradenství zajímá. S ohledem na hlavní cílovou skupinu vycházíme z předpokladu, že v Česku se poradenstvím na plný úvazek zabývá zhruba 38 tisíc osob.

Pro dlouhodobé udržení magazínu 2FP stačí, když mu bude svou pozornost věnovat několik tisíc čtenářů, kteří si ho stáhnou do svých tabletů a chytrých telefonů a věnují mu tolik času, jako kdyby šlo o tištěný časopis. Hlavní příjem očekáváme od inzerce, která při výše uvedených číslech dává inzerentům smysl a vnímají ji jako dobrou investici. Mezi další příjmy patří zpoplatnění části obsahu, pořádání seminářů anebo doplňkové služby, o kterých se zatím nechceme příliš zmiňovat, neboť jsou ve fázi vývoje a závisí na počtu čtenářů.

Potud hovoří strohá čísla, kterých je nutno dosáhnout, aby byl magazín životaschopný.

Abyste měli zajištěný přísun dostatečně kvalitního a tématického obsahu a zároveň zajistili dlouhodobé vydávání 2FP, sdílejte informaci o jeho vzniku a nechte si zasílat newsletter.

Tags: