Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Od září je 2FP zadarmo

Od září 2015 bude možné digitální magazín pro finanční poradce 2FP získat pouze zadarmo. Nabídka předplatného byla pozastavena. Důvodem je nízký zájem o abonmá.

Zářijové číslo 2FP, které vychází 3. září 2015, bude nabídnuto v bezplatné mutaci. Projekt s předplatným se nepovedl, vydavatel se nyní zaměří pouze na bezplatnou verzi. Ta bude mít i nadále deset hlavních materiálů. K nim přibude ještě servisní příspěvky typu editorial nebo číslo měsíce. Naopak rozhovor jsme vyhodnotili jako doplňkový a nebude pevnou součástí každého vydání.

Předplatné bude všem, kteří si ho objednali, vráceno. Rušíme i předem avizované obsahové speciály, jako je podzimní 2FP ročenka 2014 a speciální vydání chystané na jaro příštího roku. Čtenáři však o materiály ze zamýšlených speciálů nepřijdou, v omezené podobě se s nimi budou setkávat průběžně a půjde o vítané zpestření každého čísla.