Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Newsletter

O newsletteru...
Pravidelná dávka informací z oblasti financí a ekonomiky každý týden do vašeho e-mailu. Získejte přehled o hypotekách, pojištění, investicích, penzích a ekonomice obecně. Sdělte nám váš e-mail a my vám budeme bezplatně posílat týdenní newsletter připravovaný s ohledem na vaši profesi finančního poradce.
Vyplnění jména a příjmení není povinné. Umožňuje to však případné lepší oslovení při vašem kontaktování.
Zadání e-mailu je důležité, neboť vám na něj budeme posílat newslettery.
Proč odebírat newsletter?
Odebíráním newsletteru získáte rychlý přehled toho nejdůležitějšího, co se v uplynulých sedmi dnes stalo. Zaměřujeme se především na informace z oblasti osobních financí.