Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Návod ke stažení digitálního magazínu 2FP

Praktický návod zabývající se postupem stažení digitálního magazínu 2FP do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu.

Stažení magazínu můžete podle vaší platformy provést buďto na Appstore anebo na Google Play. Níže jsou uvedeny odkazy, které vás přenesou přímo na úvodní stránku, na které si nainstalujete aplikaci a do ní posléze stáhnete jednotlivá čísla magazínu.

Digitální magazín pro finanční poradce 2FP je určen pro tablety a chytré telefony, které využívají platformu operačního systému iOS Apple nebo Google Android. Magazín 2FP je zdarma.

Stažení aplikace a časopisu ve třech krocích

K obsahu digitálního magazínu 2FP se dostanete velice snadno. Stačí postupovat podle našeho scenáře.

Krok č. 1: Vyberte platformu

Vyberte platformu, kterou používáte ve vašem tabletu nebo chytrém telefonu. Na výběr máte ze dvou operačních systémů a to buďto Android anebo iOS Apple.

Android (Google Play)
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.triobo.reader.android.t...

iOS Apple (Appstore)
https://itunes.apple.com/us/app/2fp/id988550143?mt=8

Krok č. 2: Stažení aplikace

Druhým krokem je stažení bezplatné aplikace, kterou naleznete na výše uvedených odkazech. Aplikace je nutná pro vlastní stahování jednotlivých čísel 2FP.

Krok č. 3: Stažení čísla

Posledním krokem je výběr konkrétního čísla, které si chcete přečíst. Aktuálně si můžete vybrat z bezplatných a zpoplatněných čísel, zpoplatněná čísla od září 2015 vydávat již nebudeme a zaměříme se na bezplatné publikování.