2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Ročník 2015 (jaro)

Přehled jarních a letních čísel 2FP, které jsme vydali v květnu, červnu a červenci.

Upoutávka na červencové číslo 2FP

Červencové číslo digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP bylo vydáno. Je připraveno pro vaše stažení do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu.

Upoutávka na červnové číslo 2FP

Červnové číslo digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP přináší hlavní téma v podobě životního pojištění. Tváří na červnové titulce je Jiřina Nepalová, zakladatelka společnosti Renomia.

Vydali jsme červnové číslo. Podívejte se na obálku

Prohlédněte si obálku červnového čísla digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Hlavním tématem čísla je životní pojištění. Magazín si můžete stáhnout zcela zdarma v omezeném rozsahu anebo si koupit plnohodnotné číslo.

Vybrané náhledy článků květnového čísla 2FP

Prohlédněte si vybrané náhledy článků květnového čísla digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Pro zachování vizuální kvality jsou některé náhledy datově větší než bývá zvykem.

Co naleznete v květnovém vydání 2FP

První číslo digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP vyjde ve čtvrtek 7. května 2015 vyjde neplánovaně o několik dnů později. Důvodem je zřetězení chyb v samotné redakci. Budete si ho moci zobrazit v tabletech a chytrých telefonech podporující operační systémy iOS Apple a Google Android.

Přihlásit se k odběru RSS - Ročník 2015 (jaro)