Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Ediční plán (průřez vydáním)

Digitání magazín je určen pro finanční profesionály, kteří poradenství vykonávají jako svou hlavní činnost. Obsah je vytvářen tak, aby pokrýval ty části finančního trhu, jenž jsou pro finanční poradce důležité.

Report
Rubriku Report tvoří krátké zprávy, které systematicky monitorují uplynulý měsíc. S přibývající důležitostí zprávy roste i její rozsah a forma zpracování.

Téma
Každé vydání má vlastní téma, na které je navázána anketa a případně komentář odborníka. Doprovodným materiálem tématu může být infografika.

Anketa
Anketa vychází z téma čísla. Vytipovaným odborníkům položíme několik otázek a jejich odpovědi zveřejníme.

Infografika
Infografika doplňuje téma měsíce. Infografika slouží pro snadnější pochopení celé problematiky.

Komentáře, analýzy
Doplňky k tématu. Rozšiřují úhed pohledu. Analýzy jdou ještě více do hloubky než v samotném článku.

Z uvedených rubrik je patrné, že každému tématu odpovídá patřičná péče s cílem poskytnout vyčerpávající vhled do popisované problematiky.

Rozhovor
Inspirativní čtení o zajímavých lidech. Tak by mohl znít podtitul rubriky Rozhovor.

Legislativa
Zákony a daně. To je hlavní náplň rubriky legislativa. Články jsou připravovány ve spolupráci s profesními asociacemi, které mají k tématu co sdělit. Daně a účetnictví je připravováno s odborníky, kteří se v dané oblasti pohybují.

Kooperace
Tipy na zlepšení vašich poradenských aktivit a prohloubení spolupráce s aktéry na trhu, jejichž klienti potřebují finanční služby.

Retail & SME
Víte kdo je váš klient? Znáte jeho hodnotu? Zkoušeli jste oslovit firmy za účelem nabídky řešení benefitů pro její zaměstnance?

Leader
Rubrika určená pro šéfy týmů a firem. Zjistíte, jak vytvářet kariérní plány, jak najímat či odměňovat své spolupracovníky či jak optimálně vytížit vaši asistentku nebo asistenta.

Lifestyle
Trochu okrajová rubrika, která má za úkol vám poskytnout tipy na volnočasové aktivity a relaxaci.

Praxe poradce
Jeden příklad z praxe, několik řešení. Prostor pro finanční poradce, aby se s ostatními podělili o své know-how. Nováčkům tato rubrika může velice pomoci vyhnout se špatným řešením.

Produkty a řešení
Novinky a inovace. Přečtěte si, co na nás připravili finanční instituce.

A jsme na konci. Ještě Číslo měsíce a máte za sebou prohlídku strukturovaného obsahu.

Číslo měsíce
Poslední stránka patří události, která se dá vyjádřit jedním číslem nebo číslicí.

Líbí se vám naše představa o novém časopisu pro finanční poradce? Pakliže ano, podpořte nás tím, že řeknete o médiu svým kolegům a známým.