Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Chci 2FP ještě dnes!

Stáhněte si jediný digitální magazín určený pro finanční poradce 2FP do svých tabletů a chytrých telefonů. Mějte tento oborový časopis stále při ruce. Magazín 2FP je nabízen v bezplatné i ve zpoplatněné formě.

Záleží na vás, kolik článků budete chtít číst. Zda méně (a zadarmo) anebo získat plný přístup do celého čísla za zaváděcí cenu 54,50 korun.

Digitální magazín 2FP je dostupný na Google Play (pro tablety a chytré telefony podporující operační systém Android) na tomto odkazu:


https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.triobo.reader.android.t... .

Digitální magazín 2FP je dostupný na Appstore (pro tablety a chytré telefony podporující operační systém iOS Apple) na tomto odkazu:


https://itunes.apple.com/us/app/2fp/id988550143?mt=8

Nejdříve si stáhněte bezplatnou aplikaci, do které si poté můžete přidávat jednotlivá čísla 2FP.

Platforma Apple bude během několika dnů přidána. Zanechte nám e-mail, a my vám pošleme avízo ohledně dalšího čísla 2FP, které vám už nikdy neunikne.

Květnové a červnové číslo 2FP obsahuje vždy po zhruba 20 článcích. Polovina je v bezplatné verzi, druhá polovina pak ve zpoplatněné.

Úvěry na bydlení jako hlavní téma

Titulu dominuje rozhovor se známou ekonomkou, podnikatelkou a spisovatelkou Markétou Šichtařovou.

Hlavním tématem květnového čísla 2FP jsou úvěry na bydlení, kterým jsme věnovali celkem 13 příspěvků. Problematiku dokreslují komentáře Jiřího Kruntoráda (Asociace hypotečních makléřů) a Jiřího Šedivého (Asociace českých stavebních spořitelen) ohledně letošního vývoje hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření. Téma vhodně doplňuje rozhovor s Liborem Ostatkem, CEO společnosti Golem Finance.

Ve zpoplatněné části na vás čekají nejen tyto články:

  • Dilema: DPS anebo OPF?
  • ČNB štorkoviny netoleruje
  • Čerstvá vdova, děti a hypotéka
  • Vyplatí se spolupráce s realitním makléřem?
  • Stručně: Pro a proti spolupráci s realitním makléřem
  • Rozdělení klientů podle výnosů a jejich hodnoty
  • Spořivá stařenka a čtyřicátník s hypotékou

Bonus pro vás

Kupte si květnové číslo prostřednictvím našeho webu a získáte bonus, díky kterému umožníte až pěti vašim kolegům či kolegyním prohlédnout časově omezenou plnou verzi zcela zdarma (tedy kromě vaší prvotní investice ve výši 54,50 Kč). Přečtěte si více o bonusu: Získejte 2FP Bonus pro sebe a své kolegy!

Jsme zelení: Stažením digitálního magazínu 2FP ušetříte nejeden strom, který by musel padnout na výrobu papírové verze.

Stáhněte si 2FP ještě dnes na: