Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Upoutávka na červencové číslo 2FP

Červencové číslo digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP bylo vydáno. Je připraveno pro vaše stažení do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu.

V červencovém čísle 2FP byste neměli minout rozhovor s Vladislavou Cisarzovou, obchodní ředitelkou společnosti Partners Financial Services. Ta tvrdí, že brokerpooly neprospívají trhu. Nechceme polemizovat o tom, co komu a čemu prospívá. My to samozřejmě vidíme trochu jinou optikou, leč jak se říká: „Na každém šprochu, pravdy trochu.“

Obálka červencového čísla 2FP

Letním tématem číslo jsou bankovní jednotky. Ty totiž v bankách neznají. Naopak ve finančně poradenských společnostech jsou pro finanční poradce i jejich manažery doslova mantrou, bez které se poradenství nedá dělat. Jde o relativně choulostivou oblast, takže se osloveným subjektům do přílišného komentování moc nechtělo. Přesto téma stojí za přečtení. Další články již tvoří pestrý mix všeho, co by vás mohlo zajímat, a souvisí nejen s osobními financemi.

Ohledně aktuálně vydaného čísla jsme se rozhodli pro netradiční krok. Připravili jsme časově omezenou dobu, po kterou je možné si stáhnout v plné verzi a zdarma červencové číslo 2FP. Radikálně se chovat nebudeme příliš dlouhou dobu. Po 20. červenci vydání opět rozdvojíme na bezplatné a zpoplatněné. Máte jedinečnou šanci stáhnout si celé vydání a zjistit, jestli si ho chcete předplácet. Pevně věříme, že se vám tato letní akce bude líbit a vaše další kroky povedou na stránku www.2fp.cz/predplatne ...

Obsah červencového čísla 2FP

Editorial
Report
Dopis pro management finančně poradenských společností
Vladislava Cisarzová: Brokerpooly neprospívají trhu
Bankovní jednotky v bankách neznají
Odměňování v bankách
Kariérní plány počítají s bankovními jednotkami
Pohyby vázaných zástupců velkých finančně poradenských společností
Jak vysoký bude můj důchod?
ČEZ vstupuje do půjček
Zhodnocení depozit u velkých bank
Kladná „nula“ v transformovaných fondech
Agresivita vs rizikový apetit
Kde čerpat informace pro poradenskou praxi?
Kde čerpá inspiraci Viktor Kořínek
Dva tipy pro vedení dobrého hovoru
ŽP a DPS: Malé, střední a velké firmy pod drobnohledem
Hypotéky čekají změny
Jaké výnosy poplynou z členského vkladu?
Co klienti chtějí slyšet a poradci mají říkat
Finanční poradci přes kopírák
Číslo měsíce: Jak vypadá český milionář?

Obálka červencového čísla 2FP

Obálka červencového čísla 2FP