Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

Upoutávka na červnové číslo 2FP

Červnové číslo digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP přináší hlavní téma v podobě životního pojištění. Tváří na červnové titulce je Jiřina Nepalová, zakladatelka společnosti Renomia.

Obálka červnového čísla 2FP

V aktuálním červnovém čísle magazínu 2FP pro finanční poradce si můžete přečíst na dvě desítky článků. K dispozici jsou stejně jako v květnu dvě možnosti magazínu – bezplatná a omezená verze a placená plná verze. Plnou verzi si lze stáhnout za závěděcí cenu 54,50 Kč. Přečtěte si Návod na stažení 2FP.

V aktuálním čísle přinášíme rozhovor se zakladatelkou makléřské společnosti Renomia Jiřinou Nepalovou, která tak trochu v ústraní vybudovala skupinu firem, jež se zabývají veškerými oblastmi a segmenty pojištění. Na letošek plánuje významnější vstup do oblasti životního pojištění, kterému se dosud věnovali pouze okrajově.

Hlavním tématem pro červnovné číslo jsme zvolili životní pojištění, které jsme se pokusili opravdu důkladně zmapovat. Nechybí analýza aktuálního stavu, ani komentář Tomáše Síkory, výkonného ředitele České asociace pojišťoven. Zeptali jsme se zástupců několika pojišťoven na trendy a novinky, které na letošek připravili. Hravou formou si můžete otestovat vaše znalosti z oblasti životního pojištění.

Za pozornost rovněž stojí článek o podomních prodejcích, který se nám příjemně rozrostl o další zajímavé materiály – např. o rozhovor se Sylvií Dymákovou, která na základě vlastní zkušenosti pomohla ke vzniku filmu Šmejdi. K tomu všemu ještě další desítka ryze autorských článků, která by vás mohla zajímat.

Přinášíme též kompletní obsah a obálku červnového čísla v dostatečné kvalitě.

Obsah červnového čísla 2FP (články označené + jsou zpoplatněné)

Editorial
Report
Nepalová: Na trhu vidíme potenciál pro růst naší skupiny
+ Trendy v životním pojištění
+ Ztratilo životní pojištění šmrnc?
Komentář: Stagnace na trhu životního pojištění trvá dodnes
Co se skrývá za „Lex Šincl“?
Miliardové úspory plynoucí z regulace provizí musí být promítnuty do výnosů klienta
Produktové novinky v životním pojištění
+ Argumenty pro prodej ŽP a DPS
Test: Životní pojištění
Lucka H.: Jak zjistím, že jsem obmyšlená osoba?
„Šmejdi“ v převleku
Autorka Šmejdů: Zajímalo mě, kam babička jezdí
Vidovićová: „Šmejdi“ umějí obracet šediny ve zlato
Finančně poradenský trh v roce 2014
+ Jak konzervativně uložit milion na 3 roky
+ Přesuny klientů z TF do ÚF
+ Jak moc zadarmo jsou bezúročné rodinné půjčky
+ Hulmák: Písemná smlouva se v praxi obvykle neuzavírá
+ Nulový úrok, inflace, nominální a reálná hodnota peněz
+ Maminkatelky
+ Duchoň: Mezi našimi poradkyněmi jsou úspěšné „čerstvé maminky“
Číslo měsíce: Den daňové svobody
Příští vydání (2. 7. 2015)

Obálka červnového čísla 2FP

Obálka červnového čísla 2FP