Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /home/www/2fp.cz/www/2fp.cz/includes/menu.inc).

2FP končí, děkujeme za přízeň

2FPDěkujeme za přízeň, kterou jste projevili u digitálního magazínu pro finanční poradce 2FP. Ten jsme nuceni po půlroce vydávání ukončit, neboť naše očekávání zůstala nenaplněna. I nadále si můžete stáhnout veškerá vydaná čísla do vašich chytrých telefonů a tabletů, které používají operační systém Android nebo iOS Apple (viz ikony Androida a Apple anebo odkazy).

   

E-mailové avízo na nové číslo

Co je to avízo?
Avízo na nové číslo zasíláme v den jeho vydání. V e-mailu budou odkazy na jeho stažení. Ročně tak od nás dostatene 11 e-mailů s upozorněním nového vydání. Zároveň vám stejnou cestou dáme vědět, že jsme vydali obsahový speciál. Těch plánujeme na rok 2015 maximálně čtyři.
Jméno a příjmení není povinné, zato nám usnadňuje budoucí komunikaci.
E-mail je pro zasílání avíz důležitý. Vyplňte proto takový, který běžně používáte při své práci. Budete-li chtít, budeme vám současně zasílat pravidelný newsletter.
Žádné obtěžování
Nechceme vás zbytečně zahlcovat zbytečnými e-maily. Týdenní informační souhrn novinek z oboru považujeme za vhodný zdroj „rychlých“ informací. Odhlásit z odběru newsletteru se můžete kdykoliv.